Strona główna

Drogi Internauto

Jedni mówią, że Kościół jest staroświecki i nudny. Inni, że Kościół jest niepotrzebny, bo każdy może sam pomodlić się w domowym zaciszu. Kościół jest jednak miejscem, do którego zawsze możemy powrócić – nie tylko od święta, ale i po nich.

Chcemy Cię serdecznie zaprosić do naszego kościoła Świętej Trójcy, powitać Cię w naszym wspólnym domu, wspólnym bez względu na to, jak bardzo jesteś z tym Kościołem związana/y, jak często go odwiedzasz, czy jak często się modlisz. Ta wspólnota jest domem dla wszystkich bez wyjątku.

Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10:30 i 19:00 na wspólną modlitwę więcej informacji). Poprzez muzykę, śpiew, słowa i w sakramencie Wieczerzy Pańskiej chcemy wyznawać wiarę w Jezusa Chrystusa.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony, która jest nie tylko zaproszeniem do udziału w nabożeństwie, ale również okazją do zastanowienia się nad tym, czym jest Kościół i jakie znaczenie ma w jego życiu duchowa odnowa.

 

Parafia Ewangelicko-Augsburska
Św. Trójcy w Warszawie

ul. Kredytowa 4
00-062 Warszawa

www.trojca.waw.pl

© Parafia Ewangelicko-Augsburska Św. Trójcy w Warszawie, projekt i realizacja Marcin Jóźwik, marcin-jozwik.pl, Wrocław 2010